Hoge respons opgave vrijwilligersactiviteiten PDF Afdrukken E-mailadres
maandag 17 januari 2011 22:29

Ongeveer 75 leden en ouders hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt hun voorkeur voor een vrijwilligersactiviteit aan te geven. Het bestuur is hier enorm mee in zijn nopjes. De geplande activiteiten kunnen met de inzet van de vrijwilligers doorgaan.

Positief is ook dat een aantal commissies versterking krijgt. Leden en ouders die zich hiervoor aangemeld hebben, zijn vrijgesteld van de incidentele ‘klussen’, exclusief kantinedienst en het rijden bij uitwedstrijden.

Leden en ouders die geen voorkeur hebben aangegeven én geen coach, bestuurslid, trainer, lijncoördinator, lid van een commissie e.d. zijn, zullen voor een activiteit worden ingeroosterd. Uiterlijk begin februari worden de betreffende leden en ouders over de indeling geïnformeerd.

Laatst aangepast op maandag 17 januari 2011 22:30